Statyba

Konsultacija

Padėsime Jums išsirinkti statybos būdą labiausiai atitinkantį Jūsų biudžetą, patarsime Jums įvairiais statybų klausimais net jei nuspręsite rinktis ir kitus rangovus, atvira ir išsamia konsultacija  – pasistengsime pateisinti Jūsų lūkesčius.

Dokumentų tvarkymas

Dauguma statybų rangovų palieka dokumentų tvarkymą pačiam klientui, net nepaaiškindami eiliškumo, o tai kartais ne tokia jau maža našta. Architektūriniai, konstrukciniai planai, topo nuotrauka, geologiniai, geodeziniai matavimai, statybų leidimas, ir kt. Jei to pageidausite visus dokumentus sutvarkysime už Jus arba kartu su Jumis.

Gyvenamūjų namų statyba

Jūs turite projektą ir žinote tiksliai ko Jums reikia – puiku, mes tą idėją igyvendsime. Mūsų statybininkai, skaičiuojantys keliolikos metų patirtį turi pakankamą kvalifikaciją net sudėtingiems statiniams.

Jūs turite tik idėją, bet nežinote nuo ko pradėti – puiku, ateikit ir  išsiaiškinę Jūsų poreikius padėsime Jums su sklypo išsirinkimu, projektu ir  jo įgyvendimu.

Stogų remontas ir keitimas

Prakiuro stogas? O galbūt aplamai laikas keisti seną dangą nauja, renovuojant tuo pačiu reikia pakeisti ir stogo karkasą? Kreipkitės – patarsime, suskaičiuosime sąmatą ir įgyvensdinsime.


Scroll to Top