Šilumos siurbliai

Tvarios energijos sprendimai namams ir verslui

Siūlome pilną paslaugų spektrą apimantį šilumos siurblių bei saulės jėgainių projektavimo, įsigijimo ir montavimo sprendimus gyventojams bei įmonėms. 

Šilumos siurblių ir saulės jėgainių konsultavimas, montavimas, pajungimas bei parama. 

Saulės jėgainių projektavimas, montavimas ir pajungimas bei finansavimas įmonėms.

Mūsų partneriai

 Bendradarbiaujame su Canadian Solar fotovoiltinių modulių, šildymo ir vėsinimo sistemų gamintojo Viessmann ir austrų firmos Fronius elektros keitiklių atstovais.

Canadian Solar

Canadian Solar monokristaliniai fotovoltiniai moduliai pasižymi auštu efektyvumu, maža darbine temperatūra ir maža degradacija einant metams kuriai yra suteikiama 30 metų garantija efektyvumui. Produktui suteikiama 25m. garantija.

Viessmann

Viessmann tarptautinėje rinkoje pirmaujantis šildymo ir vėsinimo sistemų gamintojas. Įdiegiame su gamintojo garantija fotovoltinius modulius, šilumos siurblius, vėdinimo bei vėsinimo sistemas

Fronius

Austrų kompanijos Fronius elektros keitikliai yra pirmaujantys visame pasaulyje ir mes siūlome įsirengti ir Jums. Tai ilgametę patirtį turinti kompanija, kuri pasižymi nepriekaištinga kokybe ir efektyvumu, Keitiklis turi integruotą bevielio ryšio imtuvą, kurio pagalba galėsite matyti gaminimą realiu laiku savo išmanaus telefono programėlėje.

Atsinaujinančių šaltinių sprendimai namams

Saulės jėgainių montavimas ir pajungimas

Norint išvengti didelių sąskaitų už elektros energija ir tapti energetiškai nepriklausomi Jums siūlome įsirengti saulės elektrinę ant Jūsų vardu bet kurio nekilnojamojo turto stogo ar ant žemės. Jums tereikia pateikti ESO savitarnoje paraišką tapti gaminančiu vartotoju ir mes įrengsime Jums saulės elektrinę ir priduosime rangovo deklaraciją.

Šilumos siurbliai, jų montavimas

Siūlome kokybiškus ir ekonomiškus šilumos siurblius, kurie leis Jums nebesirūpinti namo šildymu ir karšto vandens ruošimu.  Patogiai ir greitai montuojasi namo viduje vidinis blokas su boileriu karštam vandeniui.

Scroll to Top